Зустріч з роботодавцями

Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” та UNFPA, Фондом  ООН у галузі народонаселення в Україні в партнерстві з Міністерством молоді та спорту та Міністерством освіти та науки в межах Пакту заради молоді організовано програму «Національний тиждень молоді в компаніях "Job Shadowing Week"».  У рамках цієї програми 23 листопада 2021 студенти здобувачі освіти першого, другого та третього курсу спеціальності «Облік та оподаткування» побували на онлайн віртуальній екскурсії банком UKRSIBBANK BNP Paribas Group у Києві. Студенти побачили процес роботи зсередини, почули про можливості розвитку професійної кар’єри в UKRSIBBANK, отримали мотивацію розвиватися в обраній сфері навчання.