Як найкраще підводити підсумки вивчення дисципліни зі студентами спеціальності 073 "Менеджмент" Інституту економіки та менеджменту ІФНТУНГ?
Найкраще, коли маємо змогу почути про кращі практики ведення бізнесу!

11.12.2019 мали чудову нагоду вітати в стінах ІФНТУНГ представників міжнародної компанії, яка має філії в Данії, Україні, Польщі та Росії Goodvalley UA.
Найкраще, коли можемо зануритися в атмосферу особливої культури компанії, з легкістю сприймати практичний, живий досвід відданих працівників своїй компанії і справі, яку вони разом роблять.

Давайте знайомитися!
Корисну, пізнавальну, щиру і відверту лекцію в рамках дисципліни "Реінжиніринг" провели Люба Богачевська, директор з питань розвитку компанії та комунікації Goodvalley UA, член ради директорів, досвід роботи 12 років.
Та Христина Бринда, фахівець з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) компанії.

Goodvalley - це компанія, яка розвиває екологічно безпечне виробництво продуктів харчування заради кращого МАЙБУТНЬОГО.

Це компанія, бізнес-процеси якої працюють як злагоджений механізм:

• де передумовою виробництва якісних продуктів є забезпечення дбайливого ставлення та турботи про ПРИРОДУ;
  • де сповідують 4 принципи цілей СТАЛОГО РОЗВИТКУ: 2 Подолання голоду, 12 Відповідальне споживання, 13 Боротьба зі зміною клімату, 17 Партнерство заради стійкого розвитку;
  • де безпека харчових продуктів є головним пріоритетом і здійснюється контроль за культурами та тваринами, аж від поля до вилки;
  • де прагнуть завжди повертати природі те, що позичено і тому використовують органічні відходи на власних біогазових заводах, генеруючи "зелену" енергію та зменшуючи вплив на довкілля;
  • де діяти відповідально, це стосується не тільки компанії, але й місцевих ГРОМАД, покращюючи якість їхнього життя за допомогою місцевих ініціатив та екологічних проектів;
  • де, з відкритим серцем йдуть на зустріч бажанням працівників розвиватися і здатні робити їх справжніми зірками компанії.
  • де, зрештою, вкладають час і навчають дітей у школах; де підтримують Україну в нелегкий час на Сході; де вимірюють температуру ставлення населення до компанії і вміють слухати ГОЛОС ГРОМАДИ!

І це ще далеко не ВСЕ...

Компанія Goodvalley - це компанія, де здатність людини втілювати цікаві нововведення та сприяти ЗМІНАМ - це те, що дає їм змогу залишатися конкурентоспроможними. І де без ДОВІРИ не може бути ЯКОСТІ!
Надзвичайно важливим меседжом для студентів було: постійно розвиватися, проявляти ініціативу, особливо у компаніях з іноземними інвестиціями та те, що ПОМИЛЯТИСЯ допустимо!
Отож, дякую ВАМ, студенти-менеджери, за активне слухання та сприйняття нових практичних знань!
З повагою, ВАШ лектор, к.е.н.,  доцент кафедри МіА Галина Степанюк.

Дякуємо ВАМ, Люба Богачевська і Христина Бринда за цю СПІЛЬНОДІЮ! Приємно і цінно для нас, що у такому турбулентному бізнес-житті ВИ знайшли час поділитися з нами своїм досвідом і знаннями!

І велика ПОДЯКА викладачам кафедри менеджменту та адміністрування: Мацькевич Олесі за організацію такої МЕГА крутої зустрічі, Марії Пенькальській за сприяння та дружнє плече, Галюк Ірині та Кушлик Оксані за уважність та підтримку!
І на завершення, дорогі наші СТУДЕНТИ:
Будьте в потоці свого життя з "ВЕЛИКИМ, АМБІТНИМИ, ВОЛОХАТИМИ" цілями!
Та “будьте достатньо сміливими, щоб слідувати за покликом власного серця та інтуїції!”

• ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ З ПОТЕНЦІЙНИМ СТЕЙКХОЛДЕРОМ GOODVALLEY UA [11.12.2019 р.]