Зустріч студентів із стейкхолдером!

5 квітня 2021 року відбулася он-лайн зустріч студентів першого курсу, що навчаються за спеціальністю «101-Екологія», з випускницею кафедри екології Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та стейкхолдером освітньо-професійної програми «Екологія» Дмитрів Анною Петрівною. Займаючи посаду начальника відділу охорони навколишнього середовища ПрАТ «Івано-Франківськцемент», пані Анна поділилася досвідом роботи на підприємстві та своїм поглядом на перспективи працевлаштування екологів за фахом. У відповідь на запитання про доцільність удосконалення програми навчання студентів-екологів в університеті, пані Анна підкреслила необхідність вивчення дисциплін загальної та професійної підготовки з метою набуття загальних та фахових компетентностей і програмних результатів навчання, прописаних у освітньо-професійній програмі. Покращення якості освітнього процесу, на думку випускниці, передбачає залучення студентів до більш активної практичної діяльності, участі у науково-дослідницьких заходах, конференціях і проектах. З точки зору Анни, професійний успіх еколога залежить від його всебічного інтелектуального розвитку та постійної роботи над собою, здатності комунікувати і грамотно обґрунтовувати думку, доносити громадськості актуальні екологічні проблеми і вміння вирішувати їх.

У свою чергу, студенти висловили думку, що зустрічі такого формату з випускниками кафедри екології є дуже корисними і інформативними та проявили інтерес до реалізації подібних зустрічей у майбутньому.

Студенти-екологиСтуденти-екологи

Студенти-екологи