Зустріч представників ІФНТУНГ з керівництвом ЛВДС “Броди” АТ "Укртранснафта"

28 листопада 2023 р. в межах меморандуму про співпрацю №187 від 17 липня 2023 р. між ІФНТУНГ та АТ "Укртранснафта" відбулася надзвичайно цікава та продуктивна зустріч представників ІФНТУНГ, зокрема викладачів кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій (АКІТ) і транспортування та зберігання енергоносіїв (ТЗЕН), з керівництвом ЛВДС “Броди” АТ "Укртранснафта", а саме з начальником станції Фігуном А.С. та заступником начальника Лапко В.Б. Захід, який проходив у вигляді круглого столу, об'єднав у собі налагодження співпраці та обмін досвідом між фахівцями галузі та представниками університету.

1              1

В рамках зустрічі було представлено наявні освітньо-професійні програми першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти кафедри АКІТ та ТЗЕН та обговорено наповнення цих програм. Також піднімалося питання забезпечення галузі висококваліфікованими кадрами та відпрацювання механізмів щодо підвищення якості освітнього процесу загалом і в межах освітньо-професійних програм «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» спеціальності 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка», а також освітньо-професійних програм 185 «Нафтогазова інженерія та технології». За результатами зустрічі було запропоновано ряд ініціатив, які  сприятимуть розвитку синергії між навчальною та виробничою сферами, з метою підготовки висококваліфікованих фахівців.

3         4