ЗУСТРІЧ ГАРАНТА З МАГІСТРАМИ

На початку навчального року гарант ОПП «Екологія» підготовки здобувачів другого магістерського рівня доцент Марина Орфанова провела зустрічі в онлайн форматі з магістрами першого і другого курсів.

Гарант ознайомила здобувачів першого курсу з освітньою програмою «Екологія», зупинившись на кожному з її розділів, структурою навчального плану навчання, правилами розподілу годин та формами контролю, особливостями та порядком переведення навчання. Розповіла про права здобувачів на вільний вибір дисциплін, яким чином відбувається процедура вибору дисциплін із загальнокафедрального каталогу і наголосила на тому, що протягом двох тижнів від початку семестру необхідно провести вибір дисциплін на 2 семестр, ознайомившись більш детально з силабусами та робочими програми дисциплін. Також повідомила про те, що у наступному семестрі також необхідно буде обирати дисципліни для 2 курсу із загальноуніверситетського каталогу.

Здобувачів другого курсу гарант ознайомила з організацією навчального процесу на 3 курсі навчання, питаннями щодо проходження переддипломної практики, підготовки до написання та захисту магістерської роботи.

• ЗУСТРІЧ ГАРАНТА З МАГІСТРАМИ