ЗУСТРІЧ ГАРАНТА З МАГІСТРАМИ

ЗУСТРІЧ ГАРАНТА З МАГІСТРАМИ 1 КУРСУ

12 вересня 2023 року гарант ОПП «Екологія» підготовки здобувачів другого магістерського рівня доцент кафедри екології Марія Орфанова провела зустріч з магістрами першого курсу, яка відбулась в онлайн форматі.

Під час зустрічі гарант ознайомила здобувачів із організацією начального процесу в онлайн режимі, особливостями та порядком переведення навчання. Більш детально розповіла про освітньо-професійну програму, зупинившись на кожному з її розділів. Ознайомила здобувачів з структурою навчального плану навчання, правила розподілу годин та формами контролю.

Розповіла про права студента на вільний вибір дисциплін, яким чином відбувається процедура вибору дисциплін із загальнокафедрального каталогу, про силабуси та робочі програми дисциплін. Також повідомила студентів з тим, що у наступному семестрі необхідно буде обирати дисципліни для 2 курсу також із загальноуніверситетського каталогу.

• кафедра екології