Зустріч гаранта ОНП "Економіка", наукових керівників та НПП кафедри з аспірантами 2023 року вступу

24 жовтня 2023 р. відбулося засідання кафедри прикладної економіки, на якому були присутні аспіранти спеціальності 051 Економіка ОНП «Економіка» вступу 2023 р., їх наукові керівники та НПП кафедри. На засідання розглянуто питання щодо організації освітнього процесу у 2023-2024 н.р. Гарант ОНП професор Іванна ЗАПУХЛЯК ознайомила також здобувачів 1-го року навчання з Положенням про академічну доброчесність працівників та здобувачів вищої освіти ІФНТУНГ. На засіданні розглянуто, обговорено та затверджено теми наукових досліджень аспірантів.

Окрім того, гарант ОНП ознайомила присутніх з результати анкетування у 2022-2023 н.р. стейкхолдерів (аспірантів, роботодавців та випускників) ОНП 051 «Економіка» за ІІІ освітньо-науковим рівнем вищої освіти. Результати анкетування висвітлено на сайті кафедри прикладної економіки за посиланням: https://nung.edu.ua/index.php/department/kafedra-prykladnoyi-ekonomiky/aspirantura та обговорено на засіданні.

• 24.10.23