Знавці української мови навчаються в ІФНТУНГ

Студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу взяли участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі 3учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який щороку відкриває для юнаків та дівчат можливість виявити свої здібності й 4продемонструвати успіхи у вивченні української мови та літератури.

Конкурс завжди збирає широку аудиторію навіть з-поза меж держави. Тим більше тепер, коли війна зробила вигнанцями з рідної землі багатьох наших співвітчизників.

Змагання відбувається в кілька етапів. І саме зараз, на ІІ його етапі, перемогу вибороли студентки ІФНТУНГ: «срібло» -  у першокурсниці Діани Іваночко (ЕК-23-1), а «бронза» – у третьтокурсниці Тетяни Михайлишин (Філ-21-2).  Вітаємо і зичимо подальших успіхів!