Знання, що рятують

Правильно та вчасно надана домедична допомога може врятувати життя!

Для студентів і працівників Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу провели заняття з надання першої домедичної допомоги. Навчання проводили фахівці КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради».

Лікарка КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» Марія Біллер промоделювала різні ситуації та невідкладні стани, які можуть трапитися як у мирний, так і у військовий час. Присутні дізналися як потрібно правильно робити непрямий масаж серця та штучну вентиляцію легень, які є методи зупинки кровотечі верхніх і нижніх кінцівок за допомогою різних типів джгутів тощо. Також усі охочі мали можливість самостійно застосувати отримані навички, як правильно робити непрямий масаж серця, штучне дихання, користуватися джутом для зупинки кровотечі.

Будьте здорові! Слава Україні!