ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ПУА ВЧЕРГОВЕ ОПОНУВАВ НА ЗАХИСТІ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Іван Лопушинський як офіційний опонент узяв участь у засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.53 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

На спецраді було успішно захищено дисертацію Інни Кононенко на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 - механізми державного управління на тему "Теоретико-методологічні засади поширення екологічної культури в системі публічного управління".

Дисертаційне дослідження присвячене теоретико-методологічному обґрунтуванню процесів поширення екологічної культури для розробки практичних рекомендацій щодо вдосконалення механізмів реалізації такого поширення у публічно-управлінській практиці в умовах постійного нарощування екологічних загроз у державі.