ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ПУА УЗЯВ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ОСВІТНІЙ ПРОГРАМІ З ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ, ПРАКТИКИ ПЕРЕКЛАДУ ТА ПАРЛАМЕНТАРИЗМУ

4-14 серпня 2024 року завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Іван Лопушинський за сприяння НУО "Україна в Європі" (Франція) узяв участь у Міжнародній освітній програмі з європейських студій, практики перекладу та парламентаризму, відвідавши при цьому Польщу, Бельгію, Францію, Велику Британію та Німеччину.

Учасники Програми ознайомилися з практикою організації навчального процесу у Вроцлавському університеті, Триніті коледжі Оксфордського університету, Королівському коледжі Кембриджського університету, Лондонській школі економіки та політичних наук. Під час зустрічей з викладачами та студентами цих освітніх установ обговорювалися питання запозичення до навчального процесу ЗВО України кращих європейських освітніх практик, можливості забезпечення академічної мобільності для учасників освітнього процесу з України.

Відбулося ознайомлення з діяльністю Європейського парламенту (Брюссель) та парламенту Великої Британії. Крім того, учасники поїздки відвідали такі всесвітньо відомі історичні локації, як Віндзорський замок, резиденцію та бункер військової кабінету Черчілля, Гринвіч, Національну картину галерею Великої Британії та інші історичні об'єкти.

Такі поїздки сприяють адаптації освітньої системи України до стандартів ЄС, вивченню європейських правил співжиття, практиці засвоєння англійської мови і, відповідно, - прискоренню входження України до європейської спільноти.