Завдяки підтримці та співпраці з партнерами

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу  при кафедрі нафтогазових машин та обладнання Інституту  інженерної механіки та робототехніки завдяки безповоротній допомозі ТОВ «Полтавська бурова компанія» з’явилась мобільна установка для  буріння та ремонту свердловин «SKYTOP – 550».  Її змонтували працівники філії «УГВ – Сервіс» АТ «Укргазвидобування» для облаштування навчального полігону, на якому студенти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології (ОПП «Обладнання нафтових та газових промислів» й «Буріння свердловин») та 184 – Гірництво (ОПП «Видобування нафти і газу») матимуть змогу проводити важливі науково-дослідні та лабораторні роботи у межах вивчення дисципліни «Машини та обладнання для видобутку нафти і газу». Установка слугуватиме також для практичних занять та навчальних практик кафедри буріння свердловин Інституту нафтогазової інженерії  та кафедри нафтогазових машин та обладнання ІІМР.

На останній етап роботи завітав ректор університету Ігор ЧУДИК - авторитетний фахівець нафтогазової справи. Поповненням університетської матеріально-технічної бази всі залишились задоволені. Університет вдячний партнерам за підтримку та допомогу у покращенні освітнього процесу та підвищенні якості підготовки студентів нафтогазових спеціальностей. Яскравий приклад: коли освіта + наука + виробництво = висококваліфікований конкурентоспроможний фахівець!