Засідання студентського онлайн-клубу «Дуальна освіта: чим вона є».

22 вересня в межах проєкту «Дуальна освіта для України» відбулося засідання тематичного студентського онлайн-клубу «Дуальна освіта: чим вона є».

Це перший захід серед низки активностей, покликаних сформувати уявлення про дуальну форму здобуття освіти серед здобувачів з усіх куточків України.

До заходу долучилися більше 100 здобувачів з 10 закладів освіти. Найбільша кількість здобувачів – з тимчасово переміщених університетів та коледжів.

Перед здобувачами виступили експерти, які свого часу стали фундаторами та дали поштовх розвиткові ДФЗО в Україні. Трирічний досвід впровадження та щорічні дослідження стали відчутним наробком та дозволили наочно продемонструвати найкращі кейси реалізаціі ДФЗО українськими підприємствами та закладами освіти.

В живій дискусії, з використанням новітніх інтерактивних технологій здобувачами було опановано зміст та переваги дуальної форми здобуття освіти, що викликало не аби який інтерес з боку аудиторії. Здобувачі активно ставили запитання, дослухалися до роз’яснень та порад експертів, намагаючись зрозуміти чи підходить ДФЗО саме для них.

В процесі дискусії було створено банк питань, що найбільше цікавлять здобувачів. Саме вони визначатимуть тематичну складову майбутніх засідань тематичного студентського онлайн-клубу «Дуальна освіта: чим вона є».