Засідання студентського он-лайн клубу «Тристоронній договір!»

13 жовтня 2022 відбулось засідання студентського он-лайн клубу в рамках реалізації активності «Дуальна освіта для України» Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на тему «Тристоронній договір!». Здобувачі ознайомилися з прикладами договорів, які укладаються під час навчання за дуальною формою здобуття освіти (ДФЗО), розібралися з особливостями тристороннього договору, опрацювали його структуру, з’ясували обов’язки, права та відповідальності, які він передбачає. На прикладах «досконалих» та «недосконалих» тристоронніх договорів, обговорили зміст важливих пунктів, які мають бути прописані для ДФЗО. Здобувачі також отримали рекомендації щодо того, коли можна переходити на ДФЗО. Результатом зустрічі стало розуміння здобувачів необхідності та змісту пунктів тристороннього договору. Договір потрібно не лише підписувати, але й читати та розуміти що стоїть за кожним його словом! Виконання договору трьома сторонами запорука ефективного навчання за дуальною формою здобуття освіти.

• 13.10.22