Запрошуємо до участі у семінарі «Формування моделі відкритого університету: візія студентства та викладачів»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо ВАС взяти участь у роботі семінару-тренінгу, який відбудеться 10-13 травня 2022 р. в онлайн-форматі.
На даний час ми зустрічаємося з рядом випробувань для освітнього процесу зумовлених як пандемією, так і військовими діями на території України. Також, варто відмітити швидкий розвиток технологій, що вимагає більш гнучкого реагування закладам освіти на зазначені виклики і трансформувати їх у можливості.
Основу освітнього закладу формують студенти та науковопедагогічні працівники (НПП), яким необхідно створювати можливості для неформальної комунікації і спільного генерування ідей покращення освітнього процесу.
Мета заходу – створення середовища студентам і НПП для обговорення шляхів розвитку освітнього процесу і покращення його якості з урахуванням сучасних викликів. Розроблення моделі відкритого університету.
Реєстрація для участі у семінарі-тренінгу відбуватиметься до
09.05.2022 у гугл-формі: https://forms.gle/DkMAb4War7uQhE3x8