Заняття з аспірантами спеціальності 101 Екологія у лабораторії Дністровського БУВР

10.11.2021 року лабораторії Дністровського БУВР перший проректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, професор кафедри екології Мандрик Олег Миколайович  провів заняття для аспірантів спеціальності 101 Екологія.

На занятті з дисципліни "Експериментальні дослідження в екології" аспіранти мали можливість ознаомитись з методикою роботи лабораторії моніторингу вод Західного регіону.

Вони мали змогу дізнатись про особливості організації сучасної лабораторії моніторингу вод. Зокрема, довідались про те,  що новітнє лабораторне обладнання дозволило збільшити перелік показників для виконання вимірювань забруднюючих речовин з числа пріоритетних та специфічних для басейну, з метою визначення хімічного стану масивів поверхневих вод. А відтак, лабораторія моніторингу вод Західного регіону має більш потужні функціональні можливості для дослідження українських водойм за новими європейськими стандартами та моніторингу реальних загроз і потенційних ризиків у сфері екологічної безпеки вод на Заході України. Аспіранти мали можливість на практиці ознайомитись з процесом підготовки проб води до дослідження та визначення шкідливих елементів на сучасному обладнанні.

• заняття аспірантів спеціальності 101 Екологія  у лабораторії Дністровського БУВР
  • лабораторія Дністровського БУВР
Додаткова інформація новин: