Захисти магістерських робіт спеціальності 051 "Економіка" ОПП "Бізнес-економіка"

З приємністю повідомляємо, що сьогодні, 20 грудня 2021 року, розпочала свою роботу Державна екзаменаційна комісія з випуску магістрів за спеціальністю 051 «Економіка» під головуванням члена виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, консультанта патронатної служби Білика Богдана Івановича.

Сердечно вітаємо з успішним захистом таких здобувачів освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка» інституту економіки та менеджменту:

Петращука Миколу Васильовича, тема роботи:

Підвищення конкурентоспроможності підприємств за сферами економічної діяльності: будівельної галузі.

Керівник: к.е.н., доцент Федорович І.В.

Писків Марію Петрівну, тема роботи:

Шляхи удосконалення цінової політики виробничих підприємств хліба та хлібобулочних виробів

Керівник: к.е.н., доцент Войтків Л.С.

Якимів Ірину Богданівну, тема роботи:

Шляхи та напрями розвитку Івано-Франківської області за рахунок: розвитку процесів бізнес-інкубування.

Керівник: завідувач кафедри прикладної економіки, к.е.н., доц. Бережницька У.Б.

• 1 день захисти МР 20.12.2021
  • 2. 20.12.2021