Захисти магістерських робіт

28, 29 січня 2022р відбулися захисти магістерських робіт студентів кафедри комп'ютеризованого машинобудування інституту інженерної механіки. Тематика магістерських робіт відповідає вимогам сьогодення і спрямована на практичну реалізацію в системі вищої освіти. Декілька магістерських робіт рекомендовані до впровадження та можуть бути успішно використані в навчальному процесі під час проведення лабораторних і практичних занять.

Всі випускні роботи отримали високі оцінки, а їх авторам присвоєно освітній рівень “Магістр” зі спеціальності "Прикладна механіка" за ОПП “Комп'ютеризовані і роботизовані технології машинобудування”. На думку членів екзаменаційної комісії, серед яких присутнім був стейкхолдер – роботодавець Іванців С.П., теми магістерських робіт були надзвичайно цікавими, висвітлювали питання  мехатроніки, робототехніки тощо. Високим рівнем теоретичної і практичної підготовки відзначаються магістерські роботи:

Веркалець Анатолій Андрійович - Розробка системи керування транспортної платформи для обслуговування навчально-дослідницької дільниці механічної обробки

Заник Володимир Володимирович - Розробка крокуючого робота для переміщення вантажів.

Лобур Олег Михайлович - Розробка автомата гнучкого керування роботизованого візка для переміщення деталей і заготовок

Мельник Олександр Богданович - Розробка конструкції транспортної платформи для обслуговування навчально-дослідницької дільниці механічної обробки

Пронюк Ігор Володимирович - Транспортно-складський робот з функцією ідентифікації об’єктів на основі алгоритмів машинного навчання.

Романюк Ярослав Сергійович - Конструювання роботизованого візка для переміщення деталей і заготовок.

Щирі вітання від колективу кафедри магістрам з успішним захистом магістерських робіт!! Нехай знання, досвід та професійна майстерність завжди супроводжують вас у житті! Успіхів, натхнення, енергії та життєвої мудрості!

•  Романюк Я.С.
  • Лобур О.М.