Захисти бакалаврів спеціальності 141 Електроенергетика

14 - 25 червня 2021 року успішно відбулися  захисти бакалаврів за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка".

Комісія оцінила роботи та відповіді 62-х студентів та працювала в такому складі:
голова комісії Піщак Іван Васильович (головний енергетик ПП «Гірбуд»), члени комісії: Курляк Петро Омелянович – канд. техн. наук, доц., в.о. завідувача кафедри ЕЕМ, заступник голови, Михайлів Микола Іванович – доктор техн. наук, проф. кафедри ЕЕМ, Федорів Михайло Йосипович – канд. техн. наук, доц. кафедри ЕЕМ та секретар Стахів Г. І. – асист. кафедри ЕЕМ.

Через карантинні обмеження захист знову проходив з застосуванням дистанційних технологій та платформи Google Meet, тому багато бажаючих могли послухати цікаві доповіді та подискутувати.

Ми бажаємо нашим бакалаврам нових звершень на їх шляху до професії, енергії, добробуту та позитиву, закликаємо ніколи не зупинятися на досягнутому, завжди вчитися, залишатися допитливими, активними і відповідальними за своє майбутнє!

Переглянути фото можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1yMsh_BrusgPcUA9-_6gQm2oFU97jyld-?usp=sharing