Захист магістерських робіт, день 2

Другий день (21.12.2021) захисту магістерських робіт спеціальності 051 Економіка, ОПП Бізнес-економіка

Вітаємо студентів з успішним захистом :

1. Стефанюка Дмитра Васильовича, тема роботи "Підвищення конкурентоспроможності підприємств за сферами економічної діяльності: деревообробної галузі" (науковий керівник к.е.н., доц Метошоп І.М.)

2. Процишин Діану Володимирівну, тема роботи "Ефективність використання трудового потенціалу підприємств будівельної галузі" (науковий керівник д.е.н., проф Зелінська Г.О.)

3. Байова Сергія Олександровича, тема роботи "Удосконалення систем мотивації персоналу підприємств роздрібної торгівлі" (науковий керівник к.е.н., доц Гобир І. Б.)

4. Поварчук Соломію Любомирівну, тема роботи "Перспективи розвитку міста Івано-Франківськ за рахунок соціально-економічного розвитку" (науковий керівник к.е.н., доц Метошоп І.М.)

5. Максимів Марію Петрівну, тема роботи "Перспективи розвитку міста Івано-Франківськ за рахунок розвитку соціального підприємництва " (науковий керівник завідувач кафедри к.е.н., доц Бережницька У. Б.)

6. Човганюк Наталію Дмитрівну, тема роботи "Шляхи підвищення ефективності використання кадрового потенціалу підприємств металопластикових виробів"(науковий керівник к.е.н., доц Федорович І. В.)

• День 2 , 21.12.2021
  • День 2, 21.12.2021