ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ СТУДЕНТАМИ-ЕКОЛОГАМИ ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТ

25 березня 2021 р. відбулося засідання екзаменаційної комісії з захисту магістерських робіт студентів Інституту післядипломної освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 101-Екологія. Засідання проходило у режимі он-лайн.

Голова екзаменаційної комісії – начальник лабораторії моніторингу вод та ґрунтів Дністровського басейного управління водних ресурсів Засідко Марія Семенівна.

Магістерські роботи захищали:

1. Слободян Дмитро «Екологічна оцінка та аналіз викидів мережі автозаправних станцій UPG» науковий керівник к.т.н. К. О. Радловська;
  2. Ісаєва Олена «Оцінка екологічного стану компонентів довкілля на території газопроводу Київ-Захід України» науковий керівник д.т.н., проф. Я. О. Адаменко;
  3. Клименко Аліна «Екологічна оцінка природно-ресурсного потенціалу Кременецького ботанічного саду» науковий керівник д.г.-м.н., проф. О. М. Адаменко.

Всі роботи були захищені з оцінкою «Відмінно».

Вітаємо нових випускників кафедри екології!!!

захист ІПОзахист ІПОзахист ІПОзахист ІПОзахист ІПОзахист ІПОзахист ІПОзахист ІПОзахист ІПО​​​​​​​​​​​​​​