Традиції не змінюємо - професійне свято відзначаємо з користю!

З нагоди професійного свята – дня економіста – 12 жовтня 2023 року, в межах дисциплін «Соціально-економічна безпека» (тема «Фінансова складова соціально-економічної безпеки» для студентів груп ЕК-21-1, МЕ-21-1), «Потенціал і розвиток бізнесу» (ЕК-20-1) та «Концепції управління» (МЕ-22-1) проведено відкриту зустріч у форматі екскурсії з працівниками Головного управління ДПС в Івано-Франківській області з таких питань: 1. Структура податкової служби. 2. Функції, права та обов’язки контролюючих органів у сфері оподаткування та інше.

Захід також підтримали члени наукового гуртка «Економіка та бізнес» (студенти груп МЕ-20-1, ЕК-22-1) і слухачі навчальних курсів «Основи бізнесу» та «Креативна економіка, діджиталізація бізнесу і сталий розвиток», які впроваджуються в межах міжнародного проєкту «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», GIZ Україна (Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради, Бізнес-Інкубатор ІЕМ ІФНТУНГ). Супроводжували групу викладачі кафедри – Тетяна Паневник, Оксана Савко, Ірина Федорович, Ігор Андрійчук.

Під час візиту у слухачів виникало безліч питань, а отже – екскурсія підтвердила свою актуальність. Висловлюємо подяку керівництву та працівникам Головного управління ДПС в Івано-Франківській області за теплий прийом, цікавий і прикладний контент, який було представлено молодому поколінню економістів та бізнесменів

• З нагоди професіного свята-дня економіста-12.10.2023