Євроінтеграція і національна безпека

Центр польської культури та європейського діалогу спільно з Інститутом гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу провели науково-практичну конференцію під назвою «Державне управління та державна політика в контексті європейської інтеграції та національної безпеки». Як зазначила директор Центру польської культури та європейського діалогу Аліна Чіркова, цей захід - важлива платформа для обговорення ключових аспектів євроінтеграційних процесів та їх впливу на безпеку європейського простору.

Роботу конференції розпочали з привітального слова директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Дмитра Дзвінчука, який наголосив на важливості вивчення національної безпеки та проведення такого формату конференцій у сучасному світі, коли глобальні й локальні виклики стають дедалі складнішими. І це - не лише теоретичний інтерес, але й практична необхідність для забезпечення стабільності та розвитку країни.

Модератор заходу Василь Остап’як, професор кафедри публічного управління та адміністрування, зазначив: -Конференція – має стати важливою платформою для обміну досвідом та ідеями між українськими і європейськими експертами. Ми сподіваємося, що результати нашої роботи сприятимуть подальшій євроінтеграції України.

Конференція зібрала експертів, митців, науковців і студентів з України, Польщі та інших країн Європейського Союзу і є важливим етапом у розвитку нашої співпраці, оскільки відкриває нові можливості для обміну знаннями та досвідом у сфері державного управління та політики.

• S
  • R