Якість підготовки фахівців-електроенергетиків – у пріоритеті

Між ІФНТУНГ та Відокремленим підрозділом ДТЕК Бурштинська ТЕС 24 липня 2023 року було підписано договір про співпрацю. Делегацію ІФНТУНГ у складі директора Інститут архітектури, будівництва та енергетики ІФНТУНГ (ІАБЕ) Мирослава Мазура та завідувача Кафедра електроенергетики, електротехніки та електромеханіки ІФНТУНГ (ЕЕМ) Петра Курляка, очолив ректор Ігор Чудик.

Договір про співпрацю укладено з метою підвищення ефективності наукових досліджень, впровадження їх у виробництво та вдосконалення якості підготовки фахівців першого та другого рівнів вищої освіти за спеціальністю 141 - «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Співпраця зі стейкхолдером обіцяє бути взаємовигідною. Адже для кожного енергетичного підприємства України отримати кваліфіковані кадри просто зі студентської лави – у пріоритеті.

• Якість підготовки фахівців-електроенергетиків – у пріоритеті