Як справи, першокурсники ІЕМ?

Довідатись про перші кроки в університеті першокурсників економічних спеціальностей  –  з такою метою студентська профспілка Інституту економіки та менеджменту організувала захід  «Привіт, першокурснику ІЕМ!», на який зібралась повнісінька актова зала НТБ. Окрім першокурсників та старшокурсників на захід завітала професорсько-викладацька команда ІЕМ. Цікавість викладачів до заходу пояснює директорка ІЕМ Іванна Запухляк: «Студенти організували  захід для2студентів для комунікації у неформальній обстановці. Нам цікаво буде почути думку першокурсників про навчання1 в нашому інституті, про правильність вибору спеціальності та можливості активного студентського життя в університеті».  Директорці випала приємна місія – вручити грамоту першокурсниці Діані Іваночко (ЕК-23-1) за ІІ місце в другому етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

А першокурсники таки обжились в університеті добре. П'ять команд зголосилось представити обрану спеціальність. До презентацій підійшли креативно: спеціальності можна було розрізняти за кольорами. «Біло-сині» специ з «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» а "маркетингу  пожартували, як виглядатиме їхня діяльність у майбутньому. Сигнал викладачам: тут у вас роботи непочатий край.  «Зелені» менеджерки дали зрозуміти, що вони 4на своєму місці і готові керувати не те, що колективом, а усім світом. Тільки ще трохи треба підучитися. А от справжню комунікаційну гармонію продемонструвала «чорно-жовта» команда – кооперація першокурсників спеціальностей «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та «Облік і оподаткування». Вони не залишили сумнівів, що бал у світі правлять фінансисти, з’явившись зі своїм королем та свитою. Зацікавили присутніх новинами фінансового королівства – заощадженнями, інвестиціями, податками, фінансуванням.

Жартівливі презентації й інших розвеселили зал, але так насправді показали, що першачки правильно обрали фах та полюбили своє студентське життя – навчання і дозвілля.

В рамках заходу був організований благодійний ярмарок. Звісно, ІЕМ був би не ІЕМ, якби не 5 6долучився до благодійної справи. Вже багато років поспіль працівники та студенти ІЕМ є активними учасниками акції «Святий Миколай йде до сиріт». Тож кошти, виручені від продажу ярмарковий солодощів, книг, малюнків та картин, будуть й цього разу направлені дітям-сиротам.

Студентам також було запропоновано тімбілдінги та перегляд фільму «Один+один».

Захід залишив гарний післясмак того, як можна поєднати корисне з приємним –  підтримати економічний корпоративний дух, залучити до благодійної діяльності та отримати відгуки про навчання.