Як протидіяти та запобігати торгівлі людьми

Саме такою була мета заходу  від Благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ», який для студентів  першого курсу Інституту гуманітарної підготовки та державного управління в рамках дисципліни «Правознавство» провів  юрист,  тренер інформаційних сесій та тренінгових занять благодійного фонду Арсен ДМИТРУК.

У фокусі заходу були порушення прав людини, запобігання та протидія  торгівлі людьми та експлуатації. Адже не секрет, що від цього потерпають люди на всіх континентах.  Це стосується й нашої країни, українських заробітчан, а з початком повномасштабної війни  - й біженців. Тож Арсен ДМИТРУК на запрошення доцентів кафедри суспільних наук Богдана ГРИВНАКА та Галини БЗУНЬКО обговорив зі студентською молоддю ці актуальні питання,  які хвилюють суспільство. Він детально познайомив присутніх з визначенням поняття торгівлі людьми, міжнародним та національним законодавством. Разом зі студентами розбирали конкретні випадки та вчилися ідентифікувати осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Захід був інформативним й продуктивним. Першокурсники змогли почерпнути багато корисного від тренера, не потрапляти самим на гачок людоловам та застерегти інших. Не дарма кажуть: «Попереджений – значить озброєний».