Студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які стали переможцями Олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління відзначено грошовими нагородами від Івано-Франківської ОВА.
Стипендіатами стали Орест Бориняк, Анастасія Галагуза, Ростислав Максимів, Оксана Маріуц, Владислав Мацайло, Юлія Почтар, Божена Римчук, Анастасія Ходак і Тетяна Шуляр.
Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук сердечно привітала переможців і висловила переконання, що своїми знаннями вони обов’язково прислужаться розбудові України.
ОСТАННІ НОВИНИ
-
Сильніші за виклики: ІФНТУНГ відкриває нові можливості для майбутніх інженерів України
-
ІФНТУНГ розвиває ветеранську інфраструктуру
-
ІФНТУНГ відвідали представники ПРООН: у фокусі – моніторинг якості повітря
-
Європейський досвід для української інженерної освіти: візит команди EduRob до Австрії
-
Практика професії: студенти ІЕМ відвідали АТ «Прикарпаттяобленерго»