Випускники - студентам !

25 травня 2021 року відбулася зустріч студентів бакалаврського рівня вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Інжиніринг і сервісне обслуговування нафтогазових машин та обладнання» із керівником ІТ компанії LETDA Андрієм Балієм.

Балій А. зазначив, що сам є випускником кафедри нафтогазових машин та обладнання та широко застосовує здобуті під час навчання знання у своїй професійній діяльності. Наприклад, використання сучасних технологій проектування (3D моделювання), що викладаються в межах дисципліни «Комп’ютерне моделювання нафтогазових машин та обладнання», неодноразово допомагали виконувати складні завдання під час розроблення технічних ілюстрацій тощо.

Також Андрій Балій наголосив про цінність вищої технічної освіти на сучасному ринку праці та дав декілька порад майбутнім фахівцям нафтогазової галузі.

• bal