ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ПУА СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ БЛАГОДІЙНОЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ

Сьогодні за ініціативи Студентського парламенту ІФНТУНГ, Студентської ради Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ, Євроклуб "Молодь Діє" при Науково-дослідному центрі «LIDER» кафедри ПУА ІФНТУНГ і у співпраці з «Клубом метикуючих» відбулася благодійна гра «Що? Де? Коли?». Організаційні внески за участь у грі спрямовувалися на купівлю автомобіля для стрілецької роти 78-го окремого батальйону ТРО, де сьогодні проходить службу колишній президент Студентського парламенту ІФНТУНГ Олександр Аршулік.

У заході взяли участь викладацька та студентські команди кафедри ПУА ІФНТУНГ. У підсумку команда викладачів під назвою «Королівство гуманітаріїв» дала правильні відповіді на 24 запитання з 30-ти і лише однією правильною відповіддю поступилася команді-переможниці «Філfacts» з кафедри філології та перекладу ІФНТУНГ.

Щиро вітаємо Богдана Гривнака, Віктора Петренка, Володимира Кушнірюка і капітана команди викладачів кафедри ПУА Олега Серняка з почесним другим місцем. Дякуємо колегам за підтримку студентської ініціативи та благодійної мети заходу!