ВИКЛАДАЧІ, АСПІРАНТИ ТА ДОКТОРАНТИ КАФЕДРИ ПУА ПІДНЯЛИСЯ РАЗОМ НА ГОВЕРЛУ

У День Незалежності України відбулося традиційне спільне сходження професорсько-викладацького складу та здобувачів кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ на найвищу вершину нашої країни - гору Говерлу.

Ідейним натхненником та незмінним організатором зустрічі став директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ Дмитро Дзвінчук, для якого це сходження стало вже 29-им поспіль.

Приємною стала зустріч на Говерлі наших викладачів та здобувачів з курсантами й курсантками військової кафедри ІФНТУНГ. Усі разом ми помолилися за Україну та заспівали Державний Гімн!

Дякуємо захисникам і захисницям України за можливість навіть у воєнний час продовжувати багаторічні традиції нашої кафедри!