ВСТУП НА БАКАЛАВРАТ З ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ІФНТУНГ

19 липня розпочинається прийом електронних заяв на денну та заочну форми навчання спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Наша кафедра вже 28 років поспіль здійснює підготовку фахівців для потреб органів державної влади та місцевого самоврядування. Понад 2200 магістрів поповнили ряди державних службовців і посадових осіб усіх рівнів відповідно державного управління та місцевого самоврядування України.

Цьогоріч ми вчергове здійснюємо набір бакалаврів на акредитовану спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», що є однією з найпрестижніших і найзатребуваніших в Україні. З-поміж інших переваг ми даємо змогу здобути повний цикл освіти, починаючи з бакалавра та завершуючи доктором філософії з публічного управління та адміністрування.

З усіх питань вступу на бакалаврат ПУА в ІФНТУНГ просимо звертатися за цими контактами:

м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, головний корпус університету, 4-ий поверх, каб. 0.436

Електронна пошта: vstup_igpdy@nung.edu.ua

Телефони відбіркової комісії:

+38066-246-90-45, +38097-333-12-37 (Олег Серняк)

Ставайте драйверам якісних змін в Україні разом з нами!