ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Вітаємо студентів та колектив кафедри екології з Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища, що традиційно відзначається 5 червня і був започаткований у 1972 року на 27-й сесії Генеральної асамблеї ООН у Стокгольмі.

Сьогодні, коли на території України відбувається війна, питання захисту навколишнього середовища набуває іншого, більш непередбаченого та загрозливого відтінку. Україна – промислова держава, з високою концентрацією промислових об’єктів, особливо на сході країни, де сьогодні відбуваються інтенсивні бойові дії. В умовах війни екологічні загрози стають не тільки локальними, а набувають національних масштабів.

Світ навколо нас такий чарівний, таких квітучий і радісний, що ним тільки б захоплюватись та берегти цю чудову і неповторну красу!

Сьогодні ми цей день провели зовсім в іншому форматі, ніж зазвичай.

Студенти 3 курсу групи ЕКО-20-1 Василь Петращук, Марина Василевич, Вікторія Навроцька разом з доцентом кафедри Мариною Орфановою підготували екологічну вікторину «Що? Де? Коли?», участь в якій пройняли 5 команд студентів напрямку «Екологія» і команда від студентів напрямку «Технології захисту навколишнього середовища».

Спонсорами нашого заходу було Pronto Pizza & Pronto Sushi - всі команди та журі отримали по піці, а переможець - суші сет.

Дякуємо нашим спонсорам за підтримку заходу!

• ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
Додаткова інформація новин: