ВРУЧЕННЯ ПОДЯК ЗА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ БЕЗПЕКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

На засіданні вченої ради Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ директор Інституту Дмитро Дзвінчук вручив подяки від ректора Вищої Школи Безпеки в Познані (Республіка Польща) доктора Анджея Здуняка науковцям, слухачам і аспірантам кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ за участь у VII-ій Міжнародній науковій конференції «Культура миру «Культура кордонів».

Так, подяки за доповіді на конференції отримали Дмитро Дзвінчук, доцентка кафедри ПУА ІФНТУНГ Лариса Мосора, аспірант кафедри ПУА ІФНТУНГ Володимир Оленюк, магістри з публічного управління та адміністрування Віталій Квітчук і Роман Яцентий.

Цьогоріч конференція відбулася 15-16 лютого 2024 р. Вона є одним із найпотужніших у Польщі комунікативних майданчиків у сфері національної безпеки. Тому щиро вітаємо науковців кафедри ПУА з черговим свідченням їх досягнень і бажаємо подальших наукових здобутків.