21.02.2024 в аудиторії університету відбулося вручення дипломів Магістра випускникам Факультету природничих наук спеціальності 101 Екологія. Були присутніми самі винуватці події, адміністрація, викладачі. З привітаннями виступили - декан факультету Трубенко О.М., завідувачі кафедри екології - Адаменко Я.О. та гарант освітньої програми - Орфанова М.М.
Додаткова інформація новин:
ОСТАННІ НОВИНИ
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників
-
Захоплива подорож у світ геології для юних дослідників!
-
Студент ФКЕП ІФНТУНГ переміг у конкурсі «Винахідник року»
-
Визнання, заслужене роками праці