Вручення дипломів бакалаврів студентам спеціальності 141

Колектив кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки ІФНТУНГ вітає студентів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" першого рівня вищої освіти (бакалавр) з захистом дипломних проєктів і отримання кваліфікації бакалавр!

Вже сьогодні випускники отримують багато запрошень для працевлаштування від провідних підприємств та компаній Прикарпаття! Непростий шлях пройшли наші студенти через коронавірус та війну, але знання та компетентності отримано!

Ще один важливий крок зроблено! Попереду магістратура! Чекаємо нових зустрічей, лекцій, запитань та досліджень!

Вітаємо випускників, які отримали ступінь бакалавра 2023 року!

Урочистий захід розпочався з виконання Державного гімну України та хвилини мовчання на память за нашими захисниками.

Дипломи урочисто вручили завідувач кафедри ЕЕМ Курляк П. О., асистент Циганчук В. В. та директор інституту ІАБЕ Мазур М. П.

Більше фото можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/.../1cmfTOHVka...