Входини у професію

Сьогодні студенти Інституту архітектури, будівництва та енергетики стали повноправними членами професійної спільноти, адже пройшли символічну посвяту на порозі своєї Alma mater.

Особливий день для кожного першокурсника. І не тільки тому, що це – початок нового життєвого етапу, але й тому, що розпочинається він у період великої війни за свободу України. Нині вихованці ІФНТУНГ разом зі своїми наставниками вшанували хвилиною мовчання всіх тих, кому завдячують можливістю вчитися у мирному місті. А вже за кілька років їм буде довірено відбудову країни, за яку тепер проливають кров наші воїни.

Тож про спеціальності архітекторів, будівельників, геодезистів, зварювальників, електриків йшлося на посвяті й жартома, і всерйоз. Міні-вистава у виконанні самих студентів розповідала про кожну професію, яку пропонують опанувати в ІАБЕ. На згадку про подію одним дістанеться символічний «удар струмом», іншим – «лицарський  меч» геодезистів, а всім разом – добрий спогад про входини у професію, яку обрали собі на все подальше життя.