Військову присягу склали курсанти ІФНТУНГ

«Завжди бути вірними і відданими українському народові» - саме ці слова промовляють курсанти кафедри військової підготовки під час складання Військової присяги на вірність українському народові – урочистої церемонії, що традиційно відбувається в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Протягом двох років студенти закладів вищої освіти Івано-Франківська, а також особи, які вже здобули вищу освіту, опановували військову справу на кафедрі1 військової підготовки ІФНТУНГ Командування Сил логістики ЗСУ. На думку начальника кафедри військової підготовки, полковника Андрія Станецького, запорукою незалежності будь-якої держави є її армія, а основою армії є ії офіцерський склад, який залишатиметься відданим Військовій присязі на вірність українському народу. Він закликав сумлінно, самовіддано служити Україні, твердо і непохитно стояти на сторожі свободи та незалежності нашої Держави.

2На урочистому заході були присутні: ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський, проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Куровець, директор Інституту нафтогазової інженерії  Олег Витязь, весь особовий склад КВП, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, представники міської влади та духовенства, батьки та рідні студентів. Вперше складання присяги відбулось під час воєнного стану, коли йде війна не на життя, а на смерть. Багато героїв склали свої голови у бою з російським агресором. Людські втрати відчуває й університет. Присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих Героїв.

Все відбулось по-військовому чітко: Державний гімн України, рівняння на Державний прапор, складання присяги.

З привітальним словом з нагоди  складанням військової присяги на вірність українському народові до курсантів КВП ІФТУНГ3 звернувся Руслан Марцінків: «Це дійсно велика подія. Всі випускники цієї кафедри належно виконують свій обов’язок для захисту української держави, на полі бою захищають Україну. Маємо пам’ятати, якою великою ціною нам дається ця боротьба. Віримо, що наше молоде покоління гідно продовжить славну історію звитяжців, буде взірцем вірності та відданості своїй державі й гордості для своїх батьків. Обраний ними шлях вимагає завжди бути чесними, сумлінними, дисциплінованими та з високою відповідальністю виконувати покладені на них обов’язки. Адже присяга на вірність українському народові є непорушною та недоторканною».

Бажаємо курсантам стрімкої кар’єри, а всім нам – швидкої Перемоги!  Слава Україні!

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9