ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ !

Кафедра геології та розвідки нафтових і газових родовищ, вітає студентів з днем знань!

Нехай перший дзвоник пролунає в кожній оселі і увійде радісним настроєм, вірою в завтрашній день, мирний і благополучний.

Бажаємо творчої наснаги і нових професійних звершень на благо процвітання України.

Нашим здобувачам освіти бажаємо наполегливості, працьовитості, упевненості у власних силах,                                                                          підкорення нових професійних і життєвих вершин.

Адже знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього.

Чекаємо з нетерпінням в наших навчальних аудиторіях !