З 22 січня по 1 лютого 2024 р. на кафедрі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки проходять захисти магістерських робіт за освітньою програмою: «Електротехнічні системи електроспоживання», 7 студентів претендують на диплом з відзнакою.
Комісія представлена в такому складі: голова комісії Козань Богдан Євстахійович (заслужений енергетик України), члени комісії: Курляк Петро Омелянович – заступник голови, завідувач кафедри ЕЕМ, канд. техн. наук, доцент, Павленко Тетяна Павлівна – доктор техн. наук, професор кафедри ЕЕМ, Бацала Ярослав Васильович – канд. техн. наук, доцент кафедри ЕЕМ та секретар Циганчук Василь Васильович – асистент кафедри ЕЕМ.
Переглянути фото можна за посиланням
Колектив кафедри ЕЕМ щиро вітає магістрів із захистом ваших магістерських робіт і завершенням другого, магістерського освітнього рівня!
Бажаємо успіху і реалізації власних прагнень і здібностей, миру, оптимізму, підкорення нових рубежів в професійній сфері!
ОСТАННІ НОВИНИ
-
ІІ Конкурс письмового перекладу ІФНТУНГ об'єднав майже 500 творчих робіт
-
Висока державна відзнака – визнання професіоналізму та багаторічної праці
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників
-
Захоплива подорож у світ геології для юних дослідників!