Вітаємо студентів груп ЕТСм-22-1 та ЕТСм-22-2 з успішним захистом магістерських робіт!

З 22 січня по 1 лютого 2024 р. на кафедрі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки проходять захисти магістерських робіт за освітньою програмою: «Електротехнічні системи електроспоживання», 7 студентів претендують на диплом з відзнакою.

Комісія представлена в такому складі: голова комісії Козань Богдан Євстахійович (заслужений енергетик України), члени комісії: Курляк Петро Омелянович – заступник голови, завідувач кафедри ЕЕМ, канд. техн. наук, доцент, Павленко Тетяна Павлівна – доктор техн. наук, професор кафедри ЕЕМ, Бацала Ярослав Васильович – канд. техн. наук, доцент кафедри ЕЕМ та секретар Циганчук Василь Васильович – асистент кафедри ЕЕМ.

Переглянути фото можна за посиланням

Колектив кафедри ЕЕМ щиро вітає магістрів із захистом ваших магістерських робіт і завершенням другого, магістерського освітнього рівня!

Бажаємо успіху і реалізації власних прагнень і здібностей, миру, оптимізму, підкорення нових рубежів в професійній сфері!