Вітаємо студента Інституту Архітектури, Будівництва та Енергетики Олексія Лиса з грандіозною перемогою!

Олексій в складі чоловічої юніорської команди України здобув бронзову медаль на Чемпіонаті світу з таекван-до в місті Тампере (Фінляндія)!

НАШІ студенти -НАЙКРАЩІ!

Бажаємо наступних перемог!!!

• ітаємо студента Інституту Архітектури, Будівництва та Енергетики Олексія Лиса з грандіозною перемогою! Олексій  в складі чоловічої юніорської команди України здобув бронзову медаль🥉 на Чемпіонаті світу з таекван-до🥊 в місті Тампере (Фінляндія)! НАШІ студенти -НАЙКРАЩІ! Бажаємо наступних перемог!!!