Віршоване слово, що завжди на часі

До інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії» долучилась Науково-технічна бібліотека Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Тут організували книжково-інформаційну виставку, присвячену темі рідної домівки, й провели захід «Де тепло і затишок живе ...». Він об’єднав у стінах книгозбірні учнів Наукового фізико-технічного ліцею, котрі декламували вірші українських поетів на тему любові до своєї родини, до України як нашого спільного дому.  Ірина Слободян, Віктор Онойко, Артем Боднар та Маркіян Клепач прочитали вірші, які свого часу найбільше зачепили струни їх сердець, а цього разу прозвучали для широкої аудиторії.

В часі війни вони нікого не залишають байдужими, бо наповнюються особливим змістом, близьким українцям як на лінії фронту, так і глибоко в тилу.