VІІІ Міжнародна науково-технічна конференція Прогресивні технології в машинобудуванні - PTME-2019

5 - 8 лютого 2019 р.  в ІФНТУНГ відбулася VІІІ Міжнародна науково-технічна конференція "Прогресивні технології у машинобудуванні". Організаторами конференції виступили - ІФНТУНГ (кафедра комп’ютеризованого машинобудування Інституту інженерної механіки) та Національний університет «Львівська політехніка». Конференція відбувається за технічної та фінансової підтримки мережі магазинів MOYO, ТОВ «Кулев-Інвест», ТОВ «Рефіт», Інженерно-виробничий центр «Європрилад», Міжгалузевий науково-виробничий центр «Епсілон ЛТД», LEONI.

Сьогодні ІФНТУНГ став науковим осередком, в якому провідні фахівці обговорювали на міжнародному рівні актуальні питання розвитку технологій, прогресивних методів обробки і технологічного обладнання в машинобудуванні. Ця проблематика об'єднала велику кількість науковців – понад 90 вітчизняних вчених з різних куточків України та близько 20 – з інших держав (Польщі, Румунії, Боснії і Герцоговини, Німеччини, Італії, Іспанії). У роботі конференції також взяли участь фахівці академічних, науково-дослідних, проектних інститутів, машинобудівних підприємств та ін.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Актуальні питання, тенденції розвитку, економічні та організаційні аспекти механічної інженерії, інженерної освіти і наукових досліджень.

2. Прогресивні технології машинобудівних виробництв, розробки, виготовлення та дослідження машинобудівної продукції.

3. Прогресивні технологічні процеси обробки різанням, методи формоутворення і поверхневого зміцнення.

4. Металорізальні верстати, технологічне оснащення та інструменти.

5. Інформаційні технології, комп’ютерне проектування та моделювання технологічних процесів, CAD/CAM/CAE та CALS-технології у машинобудуванні.

6. Інженерія поверхні.

7. Інженерія мехатронних систем.

Після пленарного засідання конференція продовжила роботу в секціях у м. Яремче.

• Загальне фото учасників PTME 2019    ІФНТУНГ 5 лютого 2019 року
  • Виступ Віталія Панчука на пленарному засіданні
  • Закордонна делегація: Пленарне засідання PTME 2019: у передньому ряді справа наліво Крістіан Барц (Румунія), Весна Родіч (Боснія і Герцеговина), Предраг Живковіч (Сербія) Душан Петковіч, Сербія)   Дан Йовановіч, Сербія)  Бране Родіч(Боснія і Герцеговина), Рольф Юнг (Німеччина)
  • Олександр Оргіян (Одеса), Ігор Грицай (Львів), Віталій Пасічник (Київ), Володимир Кирилович (Житомир)
  • Пленарний виступ Наталії Равської
  • Для іноземних учасників відбувається синхропереклад  пленарних доповідей (Олі Чівер (Румунія), Рольф Юнг (Німеччина))
  • Пленарний виступ Віталія Пасічника
  • Привітальне слово від учасників конференції. Ректор Донбаської машинобудівної академії  Віктор Ковальов.
  • Привітальне слово учасникам конференції. Ректор Євстахій Крижанівський.
  • Іноземні учасники конференції Зліва-направо Рольф Юнг (Німеччина), Ден Йовановіч, Драгана Дімітрієвіч –Йовановіч, Предраг Живковіч (Сербія), Олі Чівер (Руміня), Весна і Бране Родіч (Боснія і Герцеговина), Душан Петковіч (Сербія), Крістіан Барц (Руміня).
  • Секційне засідання PTME 2019    готель “Premium Club”м.Яремче 6 лютого 2019 року
  • На англомовному секційному засіданні. Доповідь керівника сербської делегації Предрага Живковіча
  • Доповідь Даніеля Нича (Польща)
  • Доповідає Драгана Дімітрієвіч-Йовановіч