«Відсвяткуймо Великдень разом!» – університетська спільнота активно відгукнулась на флешмоб ЦКіДС

​​​​​​​Головним святом року українці вважають Пасху і називають його Великоднем.  Кажуть, що «Великдень – всім празникам празник». У Ведикодню неділю вранці після святкової служби священник освячує принесені до церкви великодні кошики з пасками, розписаними яйцями та їжею. До кошика-пасківника вкладають також ковбасу, сало, хліб, масло і сир. На Великдень уся родина збирається разом за святковим столом.

Щоб не втратити атмосфери свята, Центр культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ (ЦКіДС) запросив студентів та викладачів ІФНТУНГ, усю університетську спільноту стати учасниками онлайн-флешмобу «Традиції і краса українського Великодня».

Бажання об’єднатись на Великодні свята з усією університетською родиною вилилось у відео, змонтоване з фотографій Великодніх кошиків, пасок, крашанок, писанок, надісланих викладачами, працівниками та студентами ІФНТУНГ.

Дякуємо учасникам та ЦКіДС за приємні спогади про Свято!