Відкрито унікальну навчально-виробничу лабораторію монтажу, налаштування та експлуатації фотоелектричних станцій

На Кафедра Енергетичного менеджменту і технічної діагностики відкрито унікальну навчально-виробничу лабораторію монтажу, налаштування та експлуатації фотоелектричних станцій, аналогів якої немає жоден заклад вищої освіти на заході України! Лабораторію обладнано за підтримки за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Проєкт енергетичної безпеки.

Якісна інженерна підготовка неможлива без потужної сучасної лабораторної бази. Новостворена лабораторія призначена насамперед для проходження виробничої практики студентами освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики».

Навчання буде проходити на найкращому обладнанні, зокрема: мережеві фотоелектричні інвертори FRONIUS (Австрія), комплекти для побудови автономних фотоелектричних станцій Victron Energy (Нідерланди), системи кріплення фотоелектричних модулів Kripter (Україна), обладнання захисту ФЕС ETI (Словенія) тощо.

Чого вартий тільки спеціалізований інформаційно-вимірювальний комплекс Seaward PV150 (Великобританія), який дозволяє проводити весь комплекс вимірювань і контролю для фотоелектричних станцій відповідно до міжнародного стандарту IEC 62446:2009 «Системи фотоелектричні. Системи, що підключаються до мереж електропостачання загального призначення. Вимоги до документації, приймання та обстеження» та стандарту EN 62446 («Фотелектричні системи – вимоги до вимірювання та контролю»).

Докладніше за покликанням: https://nung.edu.ua/news/emtd

• фото2