ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ З АНАЛІЗУ ТА ОЦІНЮВАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

11 грудня 2023 року на платформі ZOOM для студентів першого курсу магістратури за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування" ІФНТУНГ відбулася відкрита лекція в.о. завідувача кафедри, професора Івана Лопушинського з модуля "Аналіз та оцінювання публічної політики " на тему: "Аналітичні процедури на етапах моніторингу та оцінювання публічної політики". На лекції, крім студентів, були присутніми науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління та адміністрування.

Іван Лопушинський провів відкрите лекційне заняття на високому науково-методичному рівні, що свідчить про достатній рівень його компетентності та кваліфікованості в проведенні такого типу занять. Свідченням якісно проведеної лекції також є вміле використання теоретичного матеріалу, з демонстрацією практичного досвіду. На високому рівні було налагоджено комунікативний зв'язок зі студентами. Використаний під час лекції матеріал є новим та достовірним.

Проведене заняття відповідає всім вимогам вищої школи та засвідчує належний професійний рівень професора Лопушинського.