Відкрита лекція для аспірантів

23 жовтня 2023 року відбулося заняття з аспірантами 1 курсу спеціальності Екологія під час вивчення дисципліни "Експериментальні дослідження в екології", яке було проведено професором Мандриком О.М. спільно із завідуючою   лабораторії  лабораторії  моніторингу вод п. Засідко М.С.  На базі Дністровського БУВР функціонує акредитована згідно з європейськими стандартами ISO 17025:2019 лабораторія моніторингу вод, яка визначає пріоритетні забруднюючі речовини для визначення хімічного стану масивів поверхневих вод:

-                       35 токсичних речовин з Переліку 45 забруднюючих речовин;

-                       23 хімічних та фізико-хімічних показників якості води.

Під час заняття аспіранти ознайомилися із сучасним обладнанням:

- новим приладом Agilent Cary 630 FTIR для визначення нафтопродуктів у воді та ґрунтах;

-мас-спектрометром з індуктивно-плазмою Agilent 7900, прилад для елементного аналізу, який розширює межі аналітичних можливостей вимірювань і працює при температурі 10000 °C;

• системою квадрупольно-часопролітного ГХ/МС з точним виміром маси

Agilent 7250, призначеною для скринінгу, ідентифікації невідомих речовин та інше.

Отже, відповідно до підписаних договорів про співпрацю, аспіранти та студенти кафедри екології мають унікальну можливість проводити свої дослідження за тематикою магістерських та дисертаційних робіт на сучасному обладнанні за європейськими стандартами.

• аспіранти