Відбулася зустріч з представниками будівельних компаній Франківська

З ініціативи студентської ради ІАБЕ відбулася зустріч з представниками будівельних компаній Івано-Франківська:

1. Будівельна компанія "Благо" - Вікторія Нагорна HR директор "Blago developer"

2. Володимир Кавінський директор фірми ТОВ "Укртехінжиніринг"

3. Марат Воробйов - власник компанії "Будівництво приват будинків, ремонт під ключ"

Гості розповіли про особливості роботи організацій, які вони представляють, напрямки розвитку і перспективи на будівельному ринку міста.

Також розказали які працівники їм потрібні, на прикладі проілюстрували співбесіду перед прийняттям на роботу, повідомили які переспективи росту і можливі заробітки на кожному з етапів.

Як наслідок виникло дуже  багато питаннь від присутніх на які було дано вичерпні відповіді.

А студенти, які брали активну участь обговоренні, отримали подарунки від компанії "Blago developer"

Дякуємо гостям та всім, хто долучився!

Студенти здобули цінний досвід і отримали море натхнення рухатись далі в обраному напрямку!