22.04.2021 р. відбулась XXXIII науково-технічна конференція студентів.
Керівником секції природничих наук і туризму був директор Інституту природничих наук і туризму, доцент Омельченко Валерій Григорович. Для участі у даній секції було представлено 48 робіт. Всі учасники конференції представили достойні доповіді серед яких було обрано переможців.
Вітаємо студентів з перемогою та бажаємо подальших досягнень у науковій сфері!
![photo](/sites/default/files/inline-images/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB_0.jpg)
Додаткова інформація новин: