Вчимо теорію і …слухаємо практиків

5 травня 2023 року відбулась гостьова лекція для студентів груп ЕК-22-1 (ОПП «Економіка бізнесу») та МЕ-22-1 (ОПП «Міжнародна економіка») з дисципліни «Інституційна економіка» на тему: «Людський капітал і мотивація» за участі стейкхолдера освітніх програм спеціальності 051 Економіка, керівника ТОВ «Активольт» Дмитра Долішнього

Дмитро є випускником нашої кафедри, нещодавно успішно пройшов підготовку за програмою управлінського розвитку CEO development program Києво-Могилянської Бізнес Школи (KMBS), володіє багаторічним досвідом менеджерської роботи з людськими ресурсами.

Структурно лекція поділена на такі ключові питання:

1. Поняття "людський капітал" і "мотивація". Теорії людського капіталу.

2. Інституційне забезпечення людського капіталу.

Модерувала зустріч студентів з практиком, організаційно і змістовно забезпечувала проведення лекції к.е.н., доц., завідувачка кафедри прикладної економіки Уляна Бережницька, зосереджуючи увагу на обов’язкових питаннях теми, що розглядалась. Гостьовий лектор – практик, бізнесмен Дмитро Долішній розповів студентам бакалаврату про основні проблеми, які виникають у роботі з персоналом, детально зупинився на моделях поведінки і пріоритетах Human Capital менеджера, особливостях і труднощах поєднання таких процесів як «забезпечення людським капіталом» та «управління продуктивністю суб’єкта господарювання». Загалом, лінія розмови була побудована в контексті такої головної проблематики: формування ефективної системи мотивації, механізмів взаємодії керівництва підприємства, установи, організації зі своїми працівниками з метою максимального розвитку людського потенціалу задля досягнення стратегічних цілей бізнес-структури.

Кафедра висловлює щиру подяку пану Дмитру за виділений час, за цінний досвід, яким він поділився з молодим поколінням економістів. Людський капітал – основа розвитку будь якої сфери, то цілком очевидно, що сучасному фахівцю з економіки слід володіти знаннями теорії людського капіталу, вміти враховувати типові проблеми мотивації та управління персоналом у бізнесі.

Прикладна економіка – від теорії до практики!

• 05.05.2023