Важливо для учасників освітнього процесу

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні учасники освітнього процесу!

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) відновлює навчання в умовах воєнного стану

На виконання пп. 5 п. 1 ст. 6 Закону України  «Про правовий режим воєнного стану»,  Указу Президента України від 24.02.2022 р.  №64/2022  «Про введення воєнного стану в Україні», на підставі рішення ректорату від 09.03 2022 р. та відповідно до наказу ректора № 50 від 09.03.2022 р. «Про роботу університету під час воєнного стану» з 14.03.2022 р. в університеті продовжується навчальний процес з використанням дистанційних технологій для студентів всіх курсів та форм навчання.

Одночасно в університеті до окремих навчальних курсів можуть доєднатись студенти інших закладів вищої освіти (ЗВО), в яких через російську агресію тимчасово неможливе здійснення освітнього процесу (реєстрація за посиланням https://forms.gle/CtaNJ6qJfmnTDANx9).

У разі успішного виконання програми курсу університет видає академічну довідку про засвоєні освітні компоненти, які можуть бути визнані як результат неформальної освіти та перезараховані (частково або повністю) у основному навчальному плані (згідно листа Міністерства освіти і науки від 10.03.2022 р., № 1/3417-22 та внутрішніх документів конкретного ЗВО).